Proda Yönetim Danışmanlığı

 • İstanbul / Ankara / İzmir...
 • Pzts. - Cuma 09:00 - 18:00
 • (0537) 918 0508

DR.FUNDA DEMİREL Yönetim Danışmanı

ÖZGEÇMİŞ
 • Eğitim Bilimci, Matematikçi, Beyin Antrenörü

  Forbrain Learning Center Kurucusu

  Motivation Buttons® Kurucu Ortak

  1989’da ODTÜ Matematik Bölümünü bitirdi. Aynı yıl ODTÜ Matematik Bölümünde araştırma görevlisi oldu. 1992’de ODTÜ Fen Bilimleri Enstitüsü Uygulamalı Matematik Anabilim dalında yüksek lisansını tamamladı ve 2007’de Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Eğitim Teknolojisi Bölümünde doktora derecesini aldı.

  Öğrenmeyi öğrenme, öğrenme stratejileri, beyin temelli öğrenme, öğrenilenin işe aktarılması, öğretim tasarımı, eğitimde ölçme ve değerlendirme/veri analizi, bilimsel araştırma yöntemleri, yetişkin eğitimi konularında T.C. Ekonomi Bakanlığı, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi, TODAİE, TÜBİTAK, UNICEF, Milli Eğitim Bakanlığı gibi kuruluşların ve özel eğitim kurumlarının desteklediği projelerde proje yöneticisi, uzman, danışman ve araştırmacı olarak görev aldı.

  ABD’deki eğitimi ve çalışmalarından sonra, 2013’te Türkiye’nin ilk Beyin Eğitim Merkezi olan Forbrain Learning Center’ı İstanbul’da kurdu. Forbrain Learning Center’da öğrenmeyi öğretme, matematiksel zekayı geliştirme, bilişsel becerileri geliştirme konularında eğitim ve danışmanlık yapıyor. 2017’den beri Türkiye’nin Beyin Antrenörlerini yetiştirmektedir.

  2018’den beri Belçika merkezli Motivation Buttons International bünyesinde nörobilim temelli yaklaşımla Motivation Buttons testini geliştirmiştir ve bu alanda eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

iletişim bilgileri

Sosyal profiller

Bize Ulaşın

Proda sizlere hızlı ve etkili iletişim ile çözüm üretmekten mutluluk duyar.

Tanıtım Videosu

Videoyu Oynat
''Eğer yapamayacağınızı düşünüyorsanız;
Haklısınız, yapamazsınız.''
Henry FORD