Proda Yönetim Danışmanlığı

İŞ ORTAKLIKLARIMIZ

Workcube

https://workcube.com
2001 yılında internet bağlantılarının neredeyse yok denecek seviyedeyken %100 Web tabanlı bir çözüm olarak geliştirilmeye başlanan Workcube, 2004 yılında pazara sunuldu. Hem Web tabanlılık hem de bir şirketin tüm süreç ve operasyonlarını tamamen konsolide biçimde bir arada yönetmek üzere tasarlanması Workcube’ü Türkiye’de ve dünyada ilkler arasına soktu.

Valura

https://valura.net
VALURA en kapsamlı şirket değer maksimizasyonu şirketidir. Odağı; veri analizine dayalı metodolojisi ile şirket değerini maksimize etmektir. Ödüllü veri analizi yazılımımız ve kurumsal performans analiz sistemimiz C.V.M.S. ile dünya çapında orta ölçekli işletmelerin değerini, performansını ve yatırımcı cazibesini artırırız.

DN Kreatif

https://dnkreatif.com
İşletmenizin hedef kitlenize doğru yöntem, planlama, etkili ve yaratıcı kampanyalarla ulaşmasını sağlayan, dijital reklam hizmetleri alanlarında yaratıcı ve profesyonel çözümler sunan dijital reklam ajansıyız. Sosyal medya içerikleri, özel tasarlanmış web siteleri, video kurguları, Google Ads reklamları gibi bir çok dijital alanda sizlere uzun vadede çözümler sunuyor, danışmanlık yapıyoruz.

Bize Ulaşmak Çok Kolay

Yönetim Danışmanlarımızla Tanışmak ve Detaylı Bilgi Almak İçin İletişim Bilgilerimizden Bizlere Ulaşabilirsiniz.