Proda Yönetim Danışmanlığı

  • İstanbul / Ankara / İzmir...
  • Pzts. - Cuma 09:00 - 18:00
  • (0537) 918 0508

İŞ ORTAKLIKLARIMIZ

Workcube

https://www.workcube.com/tr/welcome
2001 yılında internet bağlantılarının neredeyse yok denecek seviyedeyken %100 Web tabanlı bir çözüm olarak geliştirilmeye başlanan Workcube, 2004 yılında pazara sunuldu. Hem Web tabanlılık hem de bir şirketin tüm süreç ve operasyonlarını tamamen konsolide biçimde bir arada yönetmek üzere tasarlanması Workcube’ü Türkiye’de ve dünyada ilkler arasına soktu.

Valura

https://valura.net
VALURA en kapsamlı şirket değer maksimizasyonu şirketidir. Odağı; veri analizine dayalı metodolojisi ile şirket değerini maksimize etmektir. Ödüllü veri analizi yazılımımız ve kurumsal performans analiz sistemimiz C.V.M.S. ile dünya çapında orta ölçekli işletmelerin değerini, performansını ve yatırımcı cazibesini artırırız.

FLEX Yazılım Danışmanlık

http://www.flexyazilim.com.tr/
ERP - MRP ve Takip Sistemleri, Entegrasyon Sistemleri, Web Tasarım, Web Tasarım ve Yazılım, Sosyal Medya Yönetimi, Sosyal Medya & Seo Hizmeti, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya Reklam ve Pazarlama İhtiyaçların ve İş Yapma Modellerinin Dijital Çözüm Süreçlerine Entegrasyonu Konusunda Öncü Firmayız.

Motivation Buttons - Motivasyon Düğmeleri

https://www.motivationbuttons.net/
Motivation Buttons®, kişilerin motivasyon kaynaklarını belirlemeyi amaçlayan bir test ve analiz hizmeti sunar. Bu test, 18 farklı motivasyon kaynağını inceleyerek katılımcıların bu kaynaklara verdikleri göreceli önemi ölçer. Aynı zamanda, benzer gruplarla karşılaştırarak kişisel motivasyon profillerini belirler. Sonuçlar, katılımcıların verdiği cevaplarla elde edilir ve kişisel gelişimlerini destekler.

Bize Ulaşmak Çok Kolay

Yönetim Danışmanlarımızla Tanışmak ve Detaylı Bilgi Almak İçin İletişim Bilgilerimizden Bizlere Ulaşabilirsiniz.